звітний концерт Орининської дитячої школи мистецтв

Дата: 02.05.2018 09:15

2 травня дівчата з гурту "ТАКДеН" та їх керівник Грузєв Юрій були запрошені в с. Оринин на звітний концерт Орининської дитячої школи мистецтв, який був присвячений 40-річчю школи.

Виступ гурту не залишив байдужими жодного глядача! Для дівчат було важливим взяти участь в такому концерті, адже крім того, що вони виступили та показали свою майстерність, у них була змога подивитись на рівень підготовки інших дітей та поспілкуватися з професіоналами музичного мистецтва. Також дуже приємно, що крім співаків та музикантів, наша громада славиться гарними талановитими ведучими! Саме наш незмінний ведучий Віталій Пилипчук провів концерт- звіт Орининської дитячої школи мистецтв та підкупив усіх своїм професіоналізмом та харизмою.