МОЯ УКРАЇНО, КАЛИНОВИЙ КРАЮ, НА КРИЛАХ ПІСЕНЬ ТИ ДО НЕБА ЗЛІТАЙ!

Дата: 19.04.2018 13:44

19 квітня 2018 року, в приміщенні Колибаївського будинку культури відбувся 2-й етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставка декоративно-художнього та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Колибаївської об’єднаної територіальної громади.

Члени журі, що оцінювали  майстерність самодіяльних колективів з професійної точки зору:

1. Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді– Гончарук  Григорій Макарович

2. Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково –технічної творчості учнівської молоді– Жолобок Наталія Володимирівна

3. Завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді – Стельмах  Інна Анатоліївна

4. Методисти відділу художньо –естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково –технічної творчості учнівської молоді – Барабаш Віта Павлівна, Василишина Наталія Іванівна, Митко Оксана Миколаївна.

Ведучі: Бугера Андрій і Червоногородська Софія - Колибаївська ЗЗСО, Кузема Дар‘я і Чорненька Єлизавета - Ходоровецька ЗЗСО.