Дружно попрацювали на благо громади.

Дата: 17.04.2018 09:35

Щоб покращити стан довкілля, зробити села чистішими і привабливішими, 17 квітня 2018 року на території Колибаївської об‘єднаної територіальної громади в усіх населених пунктах нашої громади проведено роботи по благоустрою території.

Учасники весняної толоки, «озброївшись» граблями, віниками, пакетами для сміття, щітками та вапном вийшли, щоб навести лад на вулицях, в парках та на інших об’єктах. Завдяки народному депутату Володимиру Володимировичу Мельниченку  придбано 250 дубів, 200 лип і 50 дерев горобини. Зусилями працівників апарату сільської ради, працівників бюджетних установ та небайдужими жителями громади всі дерева висаджено на території Колибаївської об‘єднаної територіальної громади. Такі акції,  допомагають усім об’єднатись, відчути те, що ми стали єдиною громадою.

Пам’ятаймо, що благоустрій наших сіл залежить від культури та свідомості населення. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про село, про чистоту й порядок в ньому, адже це спільна справа усіх його жителів.

Колибаївська сільська рада дякує усім, хто приєднався до весняної толоки та допоміг зробити нашу громаду чистішою. Все ж таки, чисто не там де прибирають, а там, де не смітять!