Виставка Великодніх пасок

Дата: 11.04.2018 08:27

11 квітня у Подільському державному аграрно-технічному університеті цьогоріч вперше організували виставку Великодніх пасок. На якому представили 85 кулінарних виробів. Створювали їх 58 авторів із Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також із Польщі.

На відкритті виставки були присутні: голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, перший заступник Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови Кам'янець-Подільської районної ради Віктор Ярменчук, начальник відділу АПР Кам'янець-Подільської райдержадміністрації Надія Сузанська, представники міської ради та міського відділу освіти.

Священнослужителі кам’янецьких храмів висловили своє благословіння та розповіли про важливість розвитку релігійних цінностей на теренах сучасної України. До привітань приєдналися представники влади та очільники університету. Із історичною довідкою про паску виступили працівники бібліотеки, які наголосили на давньому корінні традиції випікати солодкий хліб, а також розповіли про глибоку пасхальну символіку. Виставка буде відкрита до 18 квітня, усі бажаючі матимуть змогу  її відвідати.