Рівні права – рівні можливості. Гендерна рівність у нашому суспільстві.

Дата: 03.04.2018 15:22

А що таке гендерна рівність?

Відповідно до плану роботи ЦСССДМ, фахівцем із соціальної роботи  Зюбрицькою Г.  в Колибаївському закладі загальної середньої освіти,  разом з учнями 7-8 класів, проведена робота про гендерну рівність чоловіків та жінок. Під час бесіди дізнавались  як молодь розуміє особливості своєї статі, притаманні саме їх віку.

«Експеримент» проводили серед старшокласників Колибаївської  школи. Також проводилось інтерактивне заняття з елементами тренінгу, де дівчата і хлопці вчилися шукати спільне і відмінне між собою, визначали гендерні погляди кожного та розбиралися, які традиційні уявлення про жінку та чоловіка існують в українському суспільстві. Узагальнюючи результати можна сказати, що в учнів спостерігається стереотипне мислення щодо питання гендеру та дещо спрощене його сприйняття.

Спеціаліст Центру наостанок побажала учням жити дружно, з повагою ставитися одне до одного, цінувати вклад кожного в шкільне, сімейне, а також суспільне життя, бути гідним представником своєї статі.