Тиждень біології.

Дата: 27.03.2018 10:41

В Ходоровецькому закладі середньої освіти з 19  по 23 березня 2018 року  проводився тиждень біології.

Протягом тижня учні школи мали змогу:

- переглянули фільм «Вимерлі тварини»,   у якому дізналися про тварин ,  яких  уже не існує на  нашій планеті;

- відвідати практичні заняття із використанням сучасного електронного мікроскопа, які проводила школярка – лаборант Муляр Яна;

- брати участь в конференцію « Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення», де учні замислились над даними  проблемами і пропонували  шляхи  їх розв’язання.

23березня  був проведений природничий  «Брейн-ринг» з учнями 6 – 11 класів та командою педагогів школи. Метою цього  заходу було перевірити та узагальнити знання учнів про рослини, тварини,  розширити кругозір учнів; розвивати інтерес до біологічних наук, кмітливість, творчість, швидкість мислення та  уміння обґрунтовувати відповідь; виховувати в учнів любов і бережне ставлення до природи рідного краю.