Землі громадам!

Дата: 23.03.2018 12:45

Робота над земельними питаннями не закінчились 23 березня в приміщенні Колибаївського будинку культури. В той самий день на території громади працювали представники головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області, які розпочали роботи по інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  №60 від 31.01.2018 року мають перейти в комунальну власність громади. Слід зазначити, що Колибаївська об’єднана територіальна громада перша серед громад району проводить роботи по інвентаризації та передачі землі.

З представниками управління зустрівся сільський голова  Михайло Дмитрович Желізник, який особисто взяв  участь у проведенні робіт по визначенню меж території відповідних ділянок. Під час зустрічі голова громади пообіцяв повну підтримку та допомогу з боку місцевого самоврядування у виконанні розпорядження Уряду.