НОВИЙ РІК УЖЕ В ДОРОЗІ!

Дата: 30.12.2017 20:56

З нагоди новорічних і Різдвяних свят  30 грудня у Колибаївському будинку культури відбулося святкове новорічне дійство «Новий рік уже в дорозі!».

Новорічний концерт відкрив хореографічний колектив «Дольче ВІТА».  Естафету перейняли незмінні ведучі Сікора Д. та Пилипчук В.. В концерті взяли участь дитячі хореографічні  колективи «Карамелька» (старша та молодша групи), «Дольче ВІТА», гурт «ТАК ДеН», солісти Барановська Г. та Тшесньовська К., Левицька І. та Гнатюк І., Осташевська В., Вишинська К, Корольова Г.

У св’ятковій залі зібралось багато жителів села та гостей, які бурхливими оплесками зустрічали артистів.

Завітав до будинку культури народний колектив «Подільське Перевесло», які привітали глядачів з Новим роком та Різдвом Христовим.

В відео-зверненні Діда Мороза і Снігуроньки глядачі впізнали наших артистів В. Пилипчука та Т. Іваніцьку.

Особливо св’яткову атмосферу передала пісня «П’ять хвилин» у виконанні гурту «ТАК ДеН» та вище згаданих солістів.