Методоб'єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Колибаївської ОТГ

Дата: 05.12.2017 12:02

4 грудня у Колибаївському ЗДО "Янголятко" відбулося методоб'єднання закладів дошкільної освіти Колибаївської ОТГ.

Розпочала методоб'єднання директор ЗДО "Янголятко" Годзінська Олена Іванівна яка виступила з доповіддю (переглянути) на тему: "Формування основ патріотизму у дошкільників". "Національно-патріотичне виховання уже кілька років є одним з пріоритетних завдань дошкільної освіти. Колибаївський ЗДО «Янголятко» за останні роки посилив свою роботу за даним напрямком. Підготовлені матеріали  спрямовані на виховання у малят любові до рідної країни, бажання діяти на благо людини та держави. Зміст освітньої роботи планується відповідно до парціальної програми національно-патріотичного виховання «Україна-моя Батьківщина». Нагальним питанням спрямованим на виховання дітей не зовнішнього, показного, а свідомого, дієвого патріотизму...". Також Олена Іванівна зачитала присутнім свій авторський вірш (переглянути).

В рамках метооб'єднання було проведено відкрите заняття на тему:"Червоні гарні кетяги калини - одвічний символ неньки України" (переглянути)