Семінар-практикум директорів закладів дошкільної освіти Колибаївської об'єднаної територіальної громади

Дата: 10.02.2018 11:01

9 лютого 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Барвінок» с. Острівчани відбувся семінар-практикум директорів закладів дошкільної освіти Колибаївської об'єднаної територіальної громади з проблеми «Організація мовленнєво-комунікативної діяльності методом наочного моделювання». Форма роботи - «Школа педагогічної майстерності».

Усі присутні мали змогу відвідати заняття з розвитку мовлення «На гостину до зимоньки», яке підготувала і провела вихователь Острівчанського ЗДО «Барвінок»  Є.П. Гребенюк.

Під час обговорення та обміну думками, педагоги-дошкільники висловлювали свої враження щодо проведення високопрофесійного, методично вірно побудованого заняття, вихователем Є.П.Гребенюк.

Т.М.Стецюк, начальник відділу освіти Колибаївської ОТГ відмітила, що вражаючим фактором для присутніх було те, що малюки не помічали втомлюваності і зникнення бажання дітей працювати. Впродовж заняття задовільнялась потреба в руховій діяльності. Зосередила увагу усіх присутніх  на використання вихователем сучасних педагогічних технологій. Навчально-виховний процес заняття — це суцільна гра, яка є безмежною життєвою потребою дітей. На занятті доцільно та ефективно було використано демонстраційний та роздатковий матеріал, при чому виготовленого власноруч вихователем в основному із покидькового матеріалу, який мав відповідний естетичний вигляд.

Голова методичного об’єднання  І.В. Клімова у своєму виступі «Розвиток мовленнєво-комунікативної діяльності у дітей дошкільного віку в контексті програм з дошкільної освіти» проаналізувала різні етапи мовленнєвої діяльності дошкільників. Презентувала власноруч розроблену дидактичну гру -«Графосмужки. Весна».

Директор Острівчанського ЗДО « Барвінок» Л.А. Зюбрицька, розкрила суть використання методу наочного моделювання для підвищення мовленнєвої активності дошкільників, підкреслила значення професійної готовності педагогів для успішної реалізації завдань базового компоненту дошкільної освіти.

Семінар практикум закінчився відкритим діалогом  «Мовленнєве спілкування: методи та прийоми».