“З днем народження Кобзарю!”

Дата: 19.03.2018 09:05

У Ходоровецькому ЗДО “Ромашка” було проведено заняття “ З днем народження Кобзарю!”  підготовлене вихователем Мельник Ларисою Петрівною та директором Самарджієвою Тетяною Миколаївною.

На занятті діти слухали розповідь вихователя про дитинство славетного Кобзаря, подивилися слайди про життя і творчість; розповідали вірші; зіграли улюблену гру малого Тараса “Горішки”; в черговий раз розглянули картини Т.Г. Шевченка “Селянська родина”, “Хата батьків Кирилівцях”, що висять на стіні ігрової кімнати.

Всіх захопила сучасна мелодія на вірші Т.Г. Шевченка “Тече вода з-під явора”, діти співали і з задоволенням танцювали.

Цікавим моментом у проведенні заняття був розгляд виставки творчих робіт батьків та дітей (ілюстрації на твори Т.Г. Шевченка) “Наша Шевченкіада”. Діти розповідали про свої роботи, розглядали роботи товаришів.

Ходоровецький ЗДО “Ромашка”.Виставка творчих робіт до 204-річчя

Т.Г. Шевченка “Наша Шевченкіада”