A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колибаївська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Новини

ОГОЛОШЕННЯ! Чесна Платіжка

     Відповідно до рішення Уряду встановлено єдиний, економічно-обґрунтований тариф на опалення для населення по всій країні. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника. На сайтах Урядового порталу та Міністерство юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки.

09:46 16.07.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

    16 липня 2019 року  проводитиметься  прийом громадян з роз’яснення правових питань відповідно до законодавства України працівниками Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

11:56 11.07.2019

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

16:40 08.07.2019

З Днем молоді!

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість - це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!

08:56 30.06.2019

Захід до Дня Конституції України проведений в Смотрицькій сільській бібліотеці

   28 червня наша країна відзначає День Конституції. Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотекар Тамара Яскун провела годину інформації «Конституція - фундамент нашого суверенітету» з дітьми - читачами Смотрицької сільської бібліотеки.

09:18 27.06.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора