Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Залізничний транспорт, як будь-який інший транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. Небезпечними факторами є залізничні колії, переїзди, посадочні платформи, вагони, системи електропостачання, ймовірність отримання травм під час посадки або висадки.     Аналіз випадків травмування осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».     З початку року станом на 01.06.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 244 сторонні особи проти 200 у минулому році, у тому числі 138 зі смертельним наслідком проти 131 у минулому році. Серед травмованих унаслідок ураження електричним струмом постраждало 9 сторонніх осіб проти 14 у минулому році, з них 1 зі смертельним наслідком проти 3 у минулому році.     Травмовано 11 дітей віком до 16 років, із них 3 смертельно.

15:46 20.07.2018