Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на території громади.

21 березня 2018 року  в приміщені сільського будинку культури села Колибаївка відбувся семінар «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів».

Проводиться в межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні. Провів семінар експерт комітету виборців України – Баб‘юк Ігор Орестович.

Захід відбувся за участю сільського голови Желізника Михайла Дмитровича.   У засіданні взяли  участь працівники апарату сільської ради, депутатський корпус сільської ради, керівники закладів освіти, культури та інші.

На виконання вимог антикорупційного законодавства у сільській раді опрацьовано ряд організаційних та практичних заходів щодо попередження фактів корупції в органах місцевого самоврядування. Зокрема, розроблено план дій, який з-поміж іншого передбачає: реформування системи самоврядного управління та адміністративних процедур; поліпшення умов доступу фізичних, юридичних осіб та об’єднань громадян без статусу юридичної особи до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування; удосконалення системи використання комунального майна та бюджетних коштів; удосконалення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів сільської ради тощо.