Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

«Твої думи, твої пісні не забудуть люди»

14 березня 2018 року у Ходоровецькій сільській бібліотеці відбулась літературна година «Твої думи, твої пісні не забудуть люди», присвячена 204-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Навесні, коли тануть сніги

І на рясті заграє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

На заході були присутні учні та вчителі Ходоровецької ЗОШ І-ІІІст. Поезії Шевченка декламували Колосова Є., Заходим О., Муляр Я., Семенюк К., Кузема Д., та Муляр Ю. Пісні на слова Шевченка звучали у виконанні бандуристів: викладача Колибаївської музичної школи Савіцької Леонтини  «Бандуристе, орле сизий», «Ой чого ти почорніло» та її учениці Луцак Марини «Тече вода з під явора».

Читаємо та пам’ятаємо великого Кобзаря, його твори допоможуть осмислити минуле та зазирнути у майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.