Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Це спільна Перемога, яку не можна піддавати ревізіям. Подвиг визволителів назавжди змінив хід історії.      Це була безжальна боротьба за майбутнє кожного з нас.

Перемога над нацизмом стала здобутком людства. Друга світова війна забрала з собою мільйони невинних. Тоді, серед розпачу і виснаження кровопролитними боями, всі чекали на найбажанішу звістку – про Перемогу. Це наша історія, за яку були покладені життя та долі. Нині триває нова боротьба і так само всі жадають спокою.

Дякую тим, чиї сміливість та відвага перемогли ворога 73 роки тому. Ми разом чекаємо повернення додому наших сучасних героїв.

Тож нехай лихо оминає ваші родини. Миру та добра!