Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

ЗУСТРІЧАЄМО ВЕЛИКДЕНЬ!

Великдень – одне з найбільших християнських свят. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха – це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей – це перш за все, знайомство зі звичаями, традиціямисвого народу.

У березні цього року Україна приєдналася до міжнародного культурного проекту «Українське писанкове дерево», у якому беруть участь українські діаспори дев'яти країн світу. Приєднались до цієї акції і учні шкіл Колибаївської обєднаної територіальної громади. Кожна дитина мала змогу проявити свій талант та власноручно зробити великодню писанку. А на передодні свята Великодня – 6 квітня - учні , вчителі разом із отцем Тарасієм прикрасили писанкове  дерево біля  Михайлівської церкви  у селі Колибаївка. Загалом дерево прикрасили  250 різнобарвних великодних писанок.

Ми думаємо, що цей культурний проект буде продовжуватись із року в рік, а ми будемо наряджати великодні дерева в ім'я світла, дружби і добра.