Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Робочий візит до Княгининського закладу дошкільної освіти "Краплинка".

Робочі поїздки сільського голови Желізника Михайла Дмитровича по установах Колибаївської ОТГ відбуваються дуже часто. От і цього разу  візит  Михайла Дмитровича до Княгининського закладу дошкільної освіти "Краплинка" пройшов плідно.

Разом з директором закладу Клімовою Іриною Вікторівною  обговорили питання забезпечення якісними продуктами харчування, ефективного (економного) використання електроенергії та заміни огорожі навколо закладу.

Цікава зустріч з сільським головою була для малят. Вони розказали віршики, ознайомили його з казкою про "Найдорожчий скарб", заспівали "Подоляночку", та продемонстрували Михайлу Дмитровичу свій город на підвіконні, де росте цибуля на салат, зійшла морква та є вже стручки фасолі. Колектив та малята радісно приймали сільського голову   та запрошували Михайла Дмитровича в гості ще.