Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Кохання поза часом

«Кохання поза часом» - саме під такою назвою в Колибаївському СБК пройшов вечір відпочинку до Дня закоханих.

Учасниками гуртка «Умілі ручки» в фойє була оформлена цікава фото зона, де всі бажаючі могли зробити цікаве фото чи селфі. Вечір розпочав незмінний ведучий "Амур" (Віталій Пилипчук). Він привітав усіх присутніх зі святом, і запросив на сцену улюбленців молоді, гурт «ТАКДеН». Дівчата виконали безліч популярних хітів. А  в перерві між запальними танцями ведучий проводив веселі конкурси: "Крокодил", " Хто зверху ". Переможці отримали цікаві призи та солодощі. Далі глядачів зачарував хореографічний колектив «ДОЛЬЧЕ ВІТА" запальним сучасним танцем «В ритмі серця». А далі ще цікавіше: танцювальний батл  між дівчатами та хлопцями. На танцювальний майданчик вийшли всі. А завершилося свято запальною дискотекою. Вечір відпочинку був проведений у новому форматі: виступ колективів змінювали танці, а в перерві цікаві конкурси, були застосовані сучасні технології, а відвідали наш захід як молодь так і люди похилого віку. Всі залишилися задоволеними, і це основне!!!