Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Вшанування пам’яті воїна односельчанина загиблого в АТО Наглюка Романа

13 березня напередодні дня народження героя в школі відбулося вшанування  памяті Наглюка Романа. Були присутні учні школи, родина та односильчани.

Першим до слова був запрошений  директор школи Желізник Дмитро Дмитрович.

Відбулося покладання квітів. Учні школи декламували вірші, написані матір’ю героя : «Ромчику, де тебе знайти?» (Семенюк Катерина); «Він був простим веселим хлопцем» (Заходим Олександра та Муляр Яна); «Туга» (Чорненька Лілія); «Господи милостивий» (Колосова Єлизавета). Відбувся перегляд фільму «Два Капітани».

До присутніх зверталася мати  Наглюк Євгенія і розповідала про свого сина, яким він був, ким мріяв стати , а на завершення прочитала вірш який вона написала про сина. Також були запрошині до слова  сестра Наглюк Юлія Миколаївна, перша вчителька Ломова Лілія Василівна, автор книги «Два капітани» Данилюк Володимир Вікторович.