Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

15 березня бібліотекарі  Колибаївської громади взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання діяльності бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи»,  який проходив у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв та  нагороджені подякою за тісну співпрацю та творчий діалог із  цим навчальним закладом.

За круглим столом зібралися викладачі та студенти навчального закладу, керівники та працівники закладів культури. У якості експертів були запрошені фахівці Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки та української бібліотечної асоціації. Затишна атмосфера, чудова концертна програма та майстерно оформлений фуршет – усе це сприяло хорошому настрою присутніх.