Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

На виконання Плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!»  28 листопада 2017 року працівником Центру соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді, Колибаївської ОТГ Зюбрицькою Г. О. для учнів 7-9 класів Колибаївської ЗОШ I-II ступенів проведена лекція з елементами бесіди:  STOP НАСИЛЬСТВО; «Що таке насильство та куди звертатись у випадку насильства в сім‘ї»; попередження насильства в сім‘ї: образа, погроза приниження, ревнощі, побиття. Мовчати не треба!.