Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

«Новорічний феєрверк мелодій!»

З нагоди Новорічних і Різдвяних свят  28 грудня у Смотрицькому сільському клубі відбулося святкове новорічне дійство «Новорічний феєрверк мелодій!».

Привітати усіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим завітав голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Дмитрович Желізник. Сільський голова побажав  присутнім, щоб усі негаразди залишилися у 2017 році, а прийдешній рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут, мир, взаєморозуміння й любов. Михайло  Дмитрович побажав дітлахам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, та здійснення у Новому році усіх їх найзаповітніших мрій і бажань.

Після теплих побажань розпочалось веселе святкове дійство, святковий концерт об’єднавши з дитячим новорічним ранком  із яскравою  програмою та цікавими конкурсами (гра в сніжки, стрибки із повітряною кулькою – хто швидше, обери собі приз, хто швидше надує повітряну кульку, танець з повітряною кулькою для дорослих та ін..)  які проводили казкові герої, Дід Мороз,  Снігуронька, Дід Панас, Баба Марфуша, Мишка, Коза та гурт циганів «Біжуча лань» даруючи гарний настрій та відчуття свята діткам та дорослим, водили хороводи довкола красуні-ялинки. Ведучими були Світлана Леневська та Дмитро Ткачов.

Під час святкового заходу діти - учасники художньої самодіяльності гуртків що діють при сільському клубі і сільській бібліотеці співали новорічні пісні, розповідали  вірші, цікавими були поставлені театральним гуртком постановки: «Різдвяний Вертеп» - у виконанні Юрія Захарова і Дмитра Тимчука; «Чоловік, жінка, сварка» - у виконанні Миколи Олексійчука та Івана Вільчика. Учасники колективу «Смотрицьке Сузір’я» - Тетяна  Захарова, Тетяна Ляхоцька, Інна Левицька, Ірина Левицька, Дмитро Тимчук, Юрій Захаров  порадували  своїм виступом у виконанні українських народних жартівливих пісень «Їдемо на ярмарок», «Гай зелененький» та сворили святкову атмосферу виконанням колядок. В залі панував веселий святковий настрій, усіх присутніх казкова «Кізонька» засіяла цукерками.

Діти присутні на заході співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Усі учасники розваг отримали заохочувальні призи, а наприкінці свята – новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігурки.

Працівники Смотрицького сільського клубу та сільської бібліотеки попрацювали на славу захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу позитивних вражень та приємних емоцій виступаючим, усім присутнім діткам  та глядачам. А по закінченню для молоді відбулась святкова дискотека.